27 Ekim 2012 Cumartesi

War Horse

Evde oturunca filme sarıyorsunuz :) War horse eski bir film digiturk'te yakaladık .
1. Dünya Savaşı'nda farklı milletlerin farklı evlerine mecburen ziyaretci olmus bir atın hikayesi. Hem savası izletiyor hem de sonunda aslında insanoglu olarak kendi kendimize yuzyıllardır savasarak sırf kendimizi degil tum dogayı = Dünya'yı nasıl etkiledigimizi düşündürüyor. Bu yuzden de filmi severek izledik. Yönetmen Steven Spielberg (beni sasırttı , cunku filmde onun abartılı sahnelerine hicc rastlamadım )


Esas güzel tesadüf ise bugunun sabahında oglumla beraber ilk at üstüne cıkmamızdı :) Polonezköy Ömerli arasında bir cok yer var. Biz daha önce Saklıköy , Village Park tesislerini denemiştik ama bu iki yer de kalabalık gruplarla guzel ve mantıklı olan yerler. Bu sefer sansımızı denedik, Bizim Park Country 'ye gittik . Hocamız Ramazan superdi , cok memnun kaldık ama işin sahibi bey icin aynı seyi soyleyemeyecegim , sanki atları calacakmısız gibiydi! Para konusunda asırı hassas davranmasından rahatsız olduk .

Güzel bir bahar günü ya ne yapsam diye Avm' lerde zaman öldürmektense Polonezköy havasını solumanızı şiddetle tavsiye ederim :)Hiç yorum yok:

Yorum Gönder